Miłość / Poradnik randkowy / Portale randkowe / Randki / Randki dla Emigrantów / Samotność / Spotkania

Pierwsze randki – jak uniknąć katastrofy?

Pierwsza randka jest ważna, daje doskonały początek relacji lub bywa katastrofą. Pierwsze randki – jak uniknąć katastrofy? Takie pytanie zadają sobie panie i panowie. Randka jest jak egzamin i trzeba się do niej bardzo dobrze przygotować. Porządna randka to jest to, na czym zależy niejednej osobie. Dzisiaj na takie randki wybiera się wiele osób, ale nie każda pierwsza randka ma ciąg dalszy. Dlaczego tak się dzieje? Powodów jest wiele.

Pierwsza randka może być katastrofą, gdy:

  • obie strony nie są sobą zainteresowane
  • gdy jedna ze stron jest bufonem i mówi tylko o sobie
  • gdy jedna z osób jest chorobliwie skąpa
  • gdy jedna z osób jest niechlujna, brudna, brzydko pachnie
  • gdy jedna z osób nie prezentuje się dobrze, ubrała się brzydko, ma brudne ubranie
  • duże spóźnienie także prowadzi do porażki – pani czekająca na pana godzinę będzie wściekła. Panowie także nie lubią spóźnialskich pań.

Warto zatem dołożyć starań i wykąpać się, ubrać, uśmiechać się, słuchać więcej niż mówić, miło spędzić czas z drugą osobą. Wspólna kawa nie musi trwać wiele godzin. Godzinka lub dwie to odpowiedni czas na pierwszą randkę, dłuższe spotkanie może być poczytane za nietakt. Spokój, uśmiech na twarzy i zadbany wygląd sprawdzają się najlepiej. Warto o tym pamiętać. Miło jest spędzać czas na doskonałej randce. Dzisiaj warto mieć dokładnie to, co najważniejsze i miło spędzić czas na wspaniałej randce. Od pierwszej randki może zacząć się długotrwała relacja.

Comments are closed.